The Hutt Cartell czai się tuż za progiem

Grafika do newsa "The Hutt Cartell czai się tuż za progiem"
Zostało 5 dni do premiery najnowszej, wielkiej aktualizacji w Star Wars The Old Republic. Patch przygotowujący uniwersum do zmian, właśnie pojawił się na serwerach.

Aktualizacja przyniesie sporo nowości i orzeźwi zabawę wszystkich Jedi i spółki. Jedną z ważniejszych rzeczy wprowadzonanych w dodatku, jest z pewnością podniesienie maksymalnego levelu do 55 poziomu. Zbieranie doświadczenia będzie wam szło szybciej, jeżeli zdecydujecie się na przystąpienie do gildii - jej członkowie będą dostawać aż 5% boostu do expienia. Twórcy udostępnią wam również nową planetę - Makeb, na której znajduje się siedziba The Hutt Cartel - siły, która może stać się kolejnym graczem w wojnie międzygalaktycznej. Poszukiwaczy i crafterów ucieszy natomiast wiadomość o nowym, unikatowym sprzęcie, zwanym Droid Seeker. Dzięki niemu, szukanie ukrytych artefaktów i itemów będzie znacznie łatwiejsze! Developerzy zadbali też o amatorów wyzwań - na serwery wkraczają achievementy. Na doświadczonych graczy czeka również nowa operacja - Scum and Villainy. Dostępna od 55 poziomu, będzie miała 4 tryby trudności. Czeka tam na was 7 nowych bosów, a dostaniecie się do niej poprzez Ziost Shadow. 

Pełna wersja nowego dodatku już dzisiaj dostępna jest dla tych, którzy wykupili w styczniu pre-order. Reszta graczy będzie mogła się z nim bliżej zapoznać już w niedzielę, kiedy to nastąpi oficjalna premiera. Szykujcie się na nową jakość i podejmijcie nowe wyzwania. Nich moc będzie z Wami!

09.04.2013
← powrót